زمان شروع کلاس های پادفک معمولا مهر یا آبان هست و شما با یه برنامه ریزی ساده میتونید خودتونو برای این دوره آماده کنید.شما قبل از شروع رسمی کلاس های پادفک می تونین در مدت 2 ماه و با گذروندن میانگین 25 جلسه خصوصی زبان روسی دوره مقدماتی زبان روسی رو یاد بگیرین که شامل سطوح A زبان روسی میشه و بعد از گذروندن این دوره و درک نکات اصلی صرفی زبان روسی که پادژ نامیده میشه با خیالی آسوده از شرکت در کلاسهای پادفک لذت ببرین. البته توصیه می کنیم که از 6 ماه قبل از شرکت در کلاس های پادفک شروع به یادگیری زبان روسی کنید تا خیلی راحت تر وارد دوره بشین.

یکی از اصلی ترین دلایل توصیه به یادگیری زبان روسی در ایران اینه که معمولا اساتید روس زبان دوره پادفک دانش مناسبی از زبان انگلیسی ندارن و معمولا برای آموزش نکات گرامری از تکرار های زیاد و گه گاه خسته کننده استفاده می کنن و همیشه دانشجوهارو دست به دامن دانشجویان ایرانی ترم های بالاتر می کنن.

حالا این نکته رو هم یادتون نره که اگه از اساتید روس هم بخواین روسی یاد بگیرین باید تو زبان انگلیسی هم یه سطح مناسبی داشته باشین تا توضیحات مختصر اساتید روس زبان که گاهی با کمک انگلیسی بیان میشه رو هم بتونین درک کنین.

پس با در نظر گرفتن این موارد حتما نکات گرامری زبان روسی رو از اساتید مجرب فارسی زبان یاد بگیرین تا از هدر رفتن وقت و هزینتون جلوگیری کنین تا بجای اینکه تحت فشار و استرس حل تمرین های وقت گیر روسی قرار بگیرین با خیال آسوده وقتتون رو صرف گشت و گذار و خوشگذرانی تو شهرای زیبای روسیه کنین. اینکه تاکید می کنم استادتون برای یادگیری گرامر روسی ایرانی باشه به این خاطره که اساتید روس معمولا به زبان فارسی و معادل های دقیق و مفهومی اون با زبان روسی تسلط کامل ندارن، همونجور که شما به زبان فارسی مسلط هستین ولی آیا می تونین نکات گرامری فارسی رو به خارجی ها توضیح بدین؟

پس همونطور که اشاره شد یادگیری زبان روسی کاملا به تجربه استاد زبان روسی شما بستگی داره! پس به شما توصیه می کنم که حتما تو انتخاب استادتون بسیار دقت کنین و قبل از اینکه با ایشون کارتونو شروع کنین حتما نمونه تدریس ایشون رو ببینین.

 شما تو ویدیو های آموزش زبان روسی وبسایت ما roosi.ir میتونین نمونه حرفه ای تدریس خصوصی زبان روسی رو مشاهده کنید و برای ثبت نام در کلاس های زبان روسی با کلیک روی این لینک: ثبت نام کلاس های آنلاین زبان اقدام کنین.

 نمونه تدریس زبان روسی:

             

همچنین شما با کلیک روی این لینک می تونین با کتاب هایی که در دوره پادفک تدریس میشه آشنا بشین و فایل پی دی اف کتاب های دوره پادفک رو دانلود کنید.